درباره من

شهروز ظفریان

 شهروز ظفریان متولد سال ۱۳۶۷و صاحب امتیاز برند هنری شهروز ظفریان فعالیت خود را در زمینه هنر و بلاخص موسیقی از سال ۱۳۷۶آغاز نموده و در ربع قرن فعالیت هنری خود تمام تلاش خود را در راستای ارائه ی خدمات هنری با بهترین کیفیت به کار گرفته است تا بعد از گذشت تقریبی ۲۵سال با ثبت برند هنری شهروز ظفریان فعالیت خود را در حیطه هنر ( موسیقی) و دیگر شاخه های هنری به صورت گسترده تری دنبال بنماید.

زمینه های فعالیت

آموزش موسیقی
آهنگسازی
ساخت کلیپ های هنری
خدمات ضبط استدیو صدا
خدمات فیلمبرداری و عکاسی
میکس و مستر
ادیت
فروش شعر و ترانه

چکیده رزومه هنری شهروز ظفریان

با حدود ربع قرن سابقه ی هنری
مدرس
نوازنده
آهنگساز
میکس و مستر
صاحب امتیاز برند هنری شهروز ظفریان
بیش از ۱۰سال سابقه ی آموزشی در موسسات و مراکز هنری
: ساز های تخصصی
تار ٫سه تار
تنبک ٫دف
مدرس سلفژ و آواز ٫ردیف ایرانی

: آشنا به سازهای
ویلن – پیانو – سنتور
تخصص در آهنگسازی تئاتر
مهمترین اساتید وی در دوره ی پرونده هنری تا به امروز در سال ۱۴۰۰
تار: شاد روان استاد بزرگ هوشنگ ظریف ٫امیرحسین رضا
 تئوری و هارمونی :
استاد علی اکبر قربانی

اهداف

چرا موسیقی یاد بگیریم :

جدا از این بحث که موسیقی هنری بسیار ارزنده و غنی بوده و جدا از بحث هنری آن و این که علمی بسیار زیبا و پیچیده محسوب میشود .

در حالت کلی هنر موسیقی در همه ی دوران ها التیام بخش روح انسان ها بوده و زندگی انسان ها با این هنر ارزنده مانوس و جدایی ناپذیر است .

معدود هنری در جهان وجود دارد که ،  حتی کسی که هیچ سر رشته ای از آن ندارد ، با آن ارتباط برقرار کند.   و موسیقی یکی از آن هنر هاست و حتی والاترین آن.

به فرض مثال نگاه کنید شما ممکن است آهنگی که زبان آن را نمیدانید میشنوید اما با آن به گونه ای ارتباط برقرار میکنید که گویی زبانی بسیار آشنا دارد و این چیزی نیست جز ارتباط روحی بسیار نزدیک شما با موسیقی.

و چه بهتر و عالی تر آنکه موسیقی درست را بیاموزیم و از ثمرات آن بگونه ای بسیار عمیق تر بهره مند شویم .

موسیقی درست را یاد بگیریم و لذت بردن خود را از هنر پرورش دهیم.

 

اهداف آموزش های رایگان سایت:

از آنجایی که قریب به ۲۲ سال است در شاخه ی موسیقی ، ابن هنر ارزنده مشغول به فعالیت هستم و با اساتید بسیاری در سال های فعالیتم  آشنا و از محضر آنان استفاده نمودم.

که شرح مختصری از آن را در صفحه ی اول سایت میتوانید مشاهده کنید.

بر آن شدم تا دانش ناچیز خود را در راستای بالا بردن سطح موسیقی جامعه ،  که متاسفانه از نظر کیفی هر روز دچار تزلزل بیشتری میشود در اختیار عموم قرار دهم تا اندک قدمی باشد در حد خودم ، تا هنر غنی و زیبای موسیقی را به دیگران بشناسانم و این ارزندگی را برای آنان روشن تر سازم ، باشد که مفید واقع شود .

و همینطور بسیار علاقه مند و مفتخرم که مقدم کسانی را گرامی بدارم که در این راه با من همراه و هم عقیده باشند .

اهداف برگزاری دوره های آنلاین:

به دلیل اینکه در دوره ی کنونی زندگی تمام افراد وقت کافی برای رفتن به گلاس درس را به شکل خضوری ندارند و مهمتر از آن در بسیاری از شهرها افراد آموزش درستی را نمیتوانند به عنوان خدمات آموزش  هنری دریافت کنند.

و اینکه رفت و آمد بین شهری هزینه و وقت زیادی را برای این کار طلب میکند .

( من خود به عنوان مدرس مدتی به شهر های مختلف سفر کردم  و قصد آن را داشتم تا برای برگزاری کلاس های با کیفیت بالا در زمینه ی موسیقی به صورت دوره ای به مناطق مختلف سفر کنم ، اما با مشکلاتی این روش رو برو بود مانند سیاست آموزشگاه های موسیقی در گرفتن اساتید غیر یومی به عنوان معلم پروازی – هزینه های غیر معمول برای خودم به عنوان مدرس که باید مدام در سفر باشم- خستگی راه که از کیفیت آموزشم به طور قطع کم میکرد و ….

و این نتیجه شد کلاس های از راه دور و آنلاین برای این هدف گزینه ی بیهتری است .)

به فکر آموزش آنلاین با کیفیت بالا به گونه ای افتادم که کمبود های کلاس های خضوری را تا حدودی در آن جبران کنم

که نونه های آن در پکیج های آموزشی با سربرگ آنلاین مشخص است.

هدف از تولیدات هنری:

هدف از تولیدات هتری ما ترکیب موسیقی درست و دقیق به همراه قالب های جدیدی است که تنوع زیادی را برای شنوده بوجود بیآورد ،  ضمن این که چاشنی مسائل روزمه را نیز در هین گوش کردن به اثر با خود داشته باشد .

بنابراین در قبال دیدن یک اثر هنری به عنوان بخشی از علاقه های روزانه با موسیقی درست نیز انس بیشتری بگیرد .

کمک میخواهید؟ | Need Help?
[vc_row height="huge" color_scheme="primary" us_bg_image_source="media" us_bg_image="3683" us_bg_overlay_color="rgba(0,0,0,0.4)" el_class="align_center"][vc_column][us_text text="Quality is the Best
Business Plan" align="center" tag="h1" css="%7B%22default%22%3A%7B%22font-size%22%3A%226rem%22%2C%22line-height%22%3A%221.1%22%7D%7D" use_theme_fonts="yes"][us_btn label="View Features" link="url:%23start|||" css="%7B%22default%22%3A%7B%22font-size%22%3A%221.2rem%22%7D%7D" custom_width="200px"][us_btn label="View Portfolio" link="url:%23portfolio|||" style="3" css="%7B%22default%22%3A%7B%22font-size%22%3A%221.2rem%22%7D%7D" custom_width="200px"][us_separator][/vc_column][/vc_row]