پکیج آموزش موسیقی به زبان ساده (ریتم خوانی مقدماتی)

این پکیج شامل ۱۱ قسمت آموزش ریتم مقدماتی برابر با ( ۱۳۰ دقیقه ) به همراه تمرین مختصر برای درک بهتر از درس میباشد .

که قسمتی هایی از آن به صورت رایگان بر روی سایت قابل اسفاده است .

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

با خرید  محصولات آموزشی شهروز ظفریان  میتوانید از پشتیبانی آموزشی برخوردار باشید و بهره وری خود را افزایش دهید.
چرا آموزشهای ما

خرید پکیج آموزشی هنری خوب و با کیفیت یک نوع سرمایه گزاری آموزشی به حساب میاد

به دلیل اینکه علاه بر اینکه همیشه میتوانید از آموزشها استفاده کنید هزینه ی آموزش خودتون رو هم با یک معلم حتی در کلاس های حضوری کاهش میدید.

چرا که زمانی که باید مدرس صرف کنه تا به شما در زمان کلاس مبحثی رو درس بده به رفع اشکال شما اختصاص داده  و شما زمان مفید تری رو با مدرس در کلاس خواهید داشت.

همه ی اینا فقط به دلیل ینه که برای خودت یه سرمایه گزاری آموزشی تجام دادی

این رو هم در نظر داشته باشید پشتیبانی آموزشی که روی این پکیجها و دیگر پیکیج های تولید شده در اختیار شما قرار خوهاد گرفت این آموزش ها رو ز هر نظر کم نظیر میکنه .

انگار شما یک محصول خریدید و خدمات پس از فروش اون رو دریافت میکنید .

 

نمونه ای از آموزش های این پکیج

۱- بعد از اتمام ثبت سفارش ۱۱ قسمت برای شما به صورت جداگانه به نمایش درخواهد آمد

۲- بر روی هر کدام از قسمت ها کلیک چپ کرده و با انتخاب گزینه ( open in new tab)  فایل مورد نظر را برای دانلود در تب جداگانه ای باز کنید و بعد از آن اقدام به دانلود آن کنید

۳-در صورت بروز هر گونه مشکل در فرآیند دانلود  با پشتیانی تماس بگیرید.

پکیج آموزش ریتم خوانی  به منظور  آموزش و آشنای با موسیقی است و به گونه ای تولید شده که برای تمام گروه های سازی قابل استفاده میباشد .

ریتم در تمام سازها به یک شکل بوده و شالوده ی موسیقی به حساب می آید به طوری که امکان چشم پوشی از آن وجود ندارد.

در این آموزش ها سعی بر آن شده است که فصول به تفکیک مورد بررسی قرار گیرند و فایل های تمرینی مربوط این آموزش ها در پکیج های جداگانه ای در اختیار دوستداران هنر قرار داده خواهد شد.

آموزش های ریتم خوانی به طور اعم ، چهار پکیج آموزشی از مقدمات تا پیشرفته ۲ را شا مل میشود و دوره های تمکیلی در ادامه ی فرآیند در سایت قرار ده خواهد شد و به اطلاع دوستان خواهد رسید.

شهروز ظفریان

تمام پکیج های آموزشی موسیقی شامل پشتیانی آموزشی است و علاقه مندان میتوانند با ما در روند تمرینی خود در تماس باشند و بهره ی بیشتری را از خرید پکیج های آموزشی برای خود به همراه داشته باشند.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
کمک میخواهید؟ | Need Help?
[vc_row height="huge" color_scheme="primary" us_bg_image_source="media" us_bg_image="3683" us_bg_overlay_color="rgba(0,0,0,0.4)" el_class="align_center"][vc_column][us_text text="Quality is the Best
Business Plan" align="center" tag="h1" css="%7B%22default%22%3A%7B%22font-size%22%3A%226rem%22%2C%22line-height%22%3A%221.1%22%7D%7D" use_theme_fonts="yes"][us_btn label="View Features" link="url:%23start|||" css="%7B%22default%22%3A%7B%22font-size%22%3A%221.2rem%22%7D%7D" custom_width="200px"][us_btn label="View Portfolio" link="url:%23portfolio|||" style="3" css="%7B%22default%22%3A%7B%22font-size%22%3A%221.2rem%22%7D%7D" custom_width="200px"][us_separator][/vc_column][/vc_row]